Ling Fluent – Jak opanować dowolny język w ciągu kilku tygodni?

Wszystkie marzenia o "bezbolesnej" metodzie uczenia się, kiedy każdy kolejny kontakt z językiem zmotywuje nas do zapamiętania więcej, a same słowa po prostu wyskakują z naszych ust jak magia. Ludzie biegle posługujący się językiem obcym są zdania, że umiejętność ta daje wielką satysfakcję, potrafi pokonać wszelkie bariery kulturowe i utorować drogę do wytyczonych celów. Nie bez znaczenia jest fakt, że ludzie znający języki obce odnoszą większe sukcesy i nic nie jest dla nich niemożliwe.

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że nie wystarczy znać tylko jednego języka obcego, na przykład angielskiego. Firmy na rynku pracy poszukują coraz więcej utalentowanych osób, które potrafią porozumiewać się w wielu językach. Platforma e-learningowa Ling Fluent to świetny sposób na radykalną poprawę Twojego statusu społecznego i danie sobie szansy na świetlaną przyszłość. Innowacyjna metoda badawcza i niezrównane wyniki procesu uczenia się wyraźnie pokazują, że oddanie swojej przyszłości w ręce płynu piszczelowego jest dobrym wyborem.

Jak to działa?

Aby zaspokoić te potrzeby lingwiści i profesjonalni nauczyciele języków obcych, którzy są zaangażowani w naukę języków obcych, opracowali rozwiązanie. Dzięki ich doświadczeniu udało im się stworzyć wydajny, interaktywny system nauczania dla 8 najpopularniejszych języków na świecie. Ling Fluent - bo nazwa nadana tej metodzie opiera się na nowoczesnej platformie internetowej, która pozwala na szybkie zdobywanie wiedzy, w dowolnym miejscu i o każdej porze. Potrzebny jest tylko komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu. Jego działanie opiera się na tzw. metodzie impulsowej. Co to oznacza? Na podstawie tego rozwiązania system płynów lingwowych dostosowuje materiał do poziomu wiedzy i dostosowuje się do czasu, który można poświęcić na naukę.

Efekty uczenia się tą metodą przewyższają oczekiwania nawet najbardziej sceptycznych uczniów, którzy do tej pory mieli tylko nieprzyjemne wspomnienia z nauki języków obcych. Dlaczego wyniki są tak dobre? Cóż, płyn Ling Fluent umożliwia efektywną absorpcję materiału do 5 razy szybciej niż tradycyjne metody. Autorzy porównują efektywność platformy Ling Fluent z intensywnym uczeniem się, kursami indywidualnymi wykorzystującymi tzw. metody aktywnego uczenia się.

Ling Fluid - czy jest to naprawdę skuteczne?

Metoda uczenia płynów lingwistycznych jest dostosowana do indywidualnych predyspozycji. W rezultacie uczeń "absorbuje" materiał, a prosta, intuicyjna platforma sprawia, że uczenie się jest przyjemnością i motywacją do zdobywania dalszych umiejętności. Ponadto, dzięki zastosowaniu interaktywnych kart błyskowych podczas nauki z płynu Ling Fluent, zapisywane są tylko naprawdę potrzebne zwroty i reguły gramatyczne.

Warto wspomnieć, że twórcy platformy Ling Fluent nazywani są, nie bez powodu, pionierami nowoczesnej edukacji językowej. Zanim jednak wszystkie zainteresowane strony zaczęły korzystać z systemu, zdecydowały się przetestować skuteczność płynu Ling na grupie testowej. Wśród nich byli przedstawiciele różnych narodowości w różnym wieku - aby sprawdzić przyswajanie wiedzy przez wszystkich potencjalnych użytkowników. Jakie były wyniki badań z Ling Fluent? Każda osoba korzystała z platformy Ling Fluent przez 30 dni, pokonała barierę językową, wzbogaciła swój zasób słownictwa i mogła skomentować dowolny temat.

Ling Fluid - ocena końcowa

Dzięki nowoczesnej, rozbudowanej platformie Ling Fluent można wybrać dostęp do 8 języków, tj.angielski, niemiecki, włoski, francuski, szwedzki, norweski, hiszpański i niderlandzki. Ale to nie wszystko. Twórcy tej metody zapewniają, że po miesiącu intensywnego treningu metodą Ling Fluent zauważą szereg konkretnych korzyści. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć

przechowywanie do 200 nowych słów dziennie lub co najmniej 6 000 nowych po 30 dniach nauki

swobodna komunikacja w języku

przekrojowa znajomość 15 kategorii tematycznych oraz wypowiedź strony pozwanej na dowolny temat

5-krotnie szybsze zapamiętywanie informacji

oglądanie zagranicznych filmów i czytanie książek

Nauka przy użyciu interaktywnych kart flashcards na platformie Ling Fluent jest rekomendowana przez polglotów, ponieważ podczas nauki języków obcych tylko uczeń wyznacza limit. Platforma umożliwia dostęp do 8 języków, dzięki czemu każdy może nauczyć się więcej niż jednego języka. To innowacyjne wykorzystanie nowych technologii zostało opracowane w oparciu o indywidualne potrzeby osób uczących się. To wszystko sprawia, że Ling Fluent jest najbardziej zaawansowaną metodą pozwalającą na szybkie i efektywne posługiwanie się wybranym językiem obcym do tej pory, z wynikiem po 30 dniach nauki.

Be the first to comment on "Ling Fluent – Jak opanować dowolny język w ciągu kilku tygodni?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*