OSTRZEŻENIE: Plagiat z pogawędką WIRKUNKUNGSLOSEM

Choco-Lite musisz usunąć pyszny smak klubów kakaowych. Szczególnie jeśli wydajność jest taka sama jak w przypadku zwykłego handlu kakao: zero. Dzięki masowym kampaniom reklamowym rosyjska firma w Choco Lite już w kilku krajach bloku wschodniego i w wielu krajach jest notowana przez tysiące oszukiwanych klientów. Obecnie wydaje się, że firma celowo kierowała swoją ofertę do niemieckich klientów.

Sześć składników utknęło na oficjalnej stronie Choco Lite:

Większość składników znanych już z innych produktów. Użytkownicy byli konsekwentnie rozczarowani brakiem skuteczności. To jagoda Acai, jagody Goji i ekstrahowana zielona kawa są składnikami, które są w trend. Tylko w ubiegłym roku na rynek trafiło około dwadzieścia produktów (w tym Slimsona, Redupexal i Riboslim) zawierających te substancje. Choco Lite w aptece chciał, prawdopodobnie jeszcze na czas w pociągu skakać.

Jest to w szczególności rozwój niektórych badań przypisuje się do atrybutu Zielony ekstrakt kawy, Zielony ekstrakt kawy jest uważany za najlepsze rozwiązanie w walce z otyłością zostały przedstawione. Według MEDIA był rezonansem na temat nowego cudu tego narzędzia. Sprzedaż wyrobów wyszczuplających, w których wyodrębniono zieloną kawę, została ujęta w suficie.

Dopiero po tym, jak naukowcy zdołali postawić jakieś badania, aby się oprzeć i nazwać postrzegany wpływ licznika. W odpowiednich badaniach częściowo pominięto dane zgromadzone w bardzo nieprecyzyjny sposób. W innych badaniach dotyczących ekstrahowanej zielonej kawy jest to nawet systematyczne oszustwa i fałszowanie wyników.

Mimo tych skandalicznych wydarzeń, pozostał on jednak w dużej mierze spokojny wokół zielonej kawy. W tej sytuacji używa się wątpliwych producentów, jak najdłużej nieświadomych klientów i cieszących się z abzukassierenów. Mimo że nieefektywność jest udowodniona od dawna.

Spożycie Zielonej Kawy może ołowiu ekstrakt z ołowiu po przedłużonym stosowaniu niektórych skutków ubocznych. Do winy winić kwas chlorogenowy, główny aktywny składnik ekstrahowanej zielonej kawy.

Ma inne skutki uboczne:

Choco-Lite Promoco-Lite Promocja Obietnica Choco-Lite: Biologicznie niemożliwe

Promocja deklaracji Choco Lite opinia ma: 10 kg potrzeba 4 tygodni, aby schudnąć.

Dla większości ludzi jest to ostra kropla, jednak fizjologicznie jest to niemożliwe. Pretend.

Jeden kilogram tłuszczu zawiera 7000 kcal. Oznacza to, że dla kilograma tłuszczu schudnąć, musimy wiedzieć około 7000 kalorii. Dziesięć kilogramów to 70 000 kcal.

Przeciętna kobieta spala się w nocy nie więcej niż 2000 kcal. 70 000 podzielone przez 2000 = 35. Nawet jeśli jedzenie nie jest niezbędne, dlatego dla większości kobiet nie jest możliwe, aby tłuszczu 10 kg przez cztery tygodnie, aby schudnąć. A gdy coś zjadasz, tym mniej. A ktoś, kto próbował raz do trzech dni zjeść nie wie nic, bo trudno jest walczyć z głodem.

Mówimy: 10 kg z Choco Lite w aptece w ciągu 4 tygodni schudnąć, to niemożliwe!

Choco Lite komentuje:"Zdjęcia były błędne".

Jakże zdumiewające jest to, że nie jest prawdopodobne, aby te przesadzone wypowiedzi reklamowe poparte fałszywymi zdjęciami były mało prawdopodobne. Wszystkie zdjęcia, które według opinii odnoszą sukcesy w historii sukcesu Choco Lite z różnych lokalizacji, zostały wykonane bez znakowania.

Oczywiście w Niemczech te działania są zakazane, a niemiecki dostawca będzie ponosił duże koszty w związku z nieprzestrzeganiem przepisów finansowych.

Dlatego też dla dobra projektu jest tylko to, że dla publicznego prawa do schematów Choco Lite firma ma siedzibę w Rosji. Dopóki strona nie będzie mogła mieć informacji prawnych o wskazaniach lub nawet warunku, ten sam adres internetowy wynajmowany przez pośredników.

Wystarczy mały link na końcu strony Choco Lite w aptece, aby był to program partnerski. Na ten temat zawdzięczamy nowych reklamodawców, którzy w marketingu ChocoLite pomoże Ci zarabiać pieniądze i zarobił.

Badania pokazują, że istnieją linki do agencji reklamowej AdCombo's partnerów reklamowych agencji reklamowych jednocześnie i producenta Choco Lite reviews. AdCombo oferuje w Niemczech, a nie tylko Choco-Lite, ale także żyło i dziesiątki innych produktów. Pod rządami Rady Europejskiej kremy do twarzy, kremy przeciwzmarszczkowe i kilka produktów przeciw żylakom.

Wszystkie użyte oczka. Władza pełniąca rolę przypadkowych portali internetowych wyświetla banery reklamowe, które przekierowują na stronę, która wizualnie przypomina aptekę Wiadomości. Będzie to wtedy będzie w rodzaju nowych składek Gesichtcrame, krem przeciw zmarszczkom lub ChocoLite aven, aby schudnąć cud jest przedstawiony. Użytkownik klika na coś po boku, będzie czerwony

Choco Lite

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "OSTRZEŻENIE: Plagiat z pogawędką WIRKUNKUNGSLOSEM"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*