Profil makra ziołowy

Maca Root to bulwa, która jest również nazywana "peruwiańskim żeń-szeńem" Acco, która dociera do ziół Górskich Róży:

Rdzenni mieszkańcy tego obszaru jedli go surowo, gotowani lub gotowani, co prowadziło do jego wprowadzenia w życie jako potoczne zszywki. Trudny teren tego regionu utrudnił uprawę żywności, tak więc większość żywienia społeczności była uzależniona od dzikiego materiału. Maka przypomina rzodkiewkę i jest właściwie bliskim krewnym. Warunki uprawy są bardzo specyficzne i będą się rozwijać jedynie na zlodowaciałych zboczach Andów, których wzniesienie wznosi się od 12 000 do 15 000 metrów nad poziomem morza.

Maca zyskała reputację pomagając zrównoważyć hormony i odwrócić niedoczynność tarczycy. Jest to adaptogen endokrynologiczny, co oznacza, że nie zawiera żadnych hormonów, ale zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowej produkcji hormonów.

Jest to również sposób na zwiększenie płodności (może to być osobiście sprawdzony!). Jest naturalnie "bogaty w minerały (wapń, potas, żelazo, magnez, fosfor i cynk), sterole (6 znalezionych), do 20 niezbędnych kwasów tłuszczowych, lipidów, błonnika, węglowodanów, białka i aminokwasów".

Maka jest często polecana dla osób z nadnerczy, ponieważ odżywia je i redukuje hormony stresu. Jest on szczególnie znany z zalet w równoważeniu hormonów. Zgodnie z tym artykułem:

Maca korzeń pomaga zrównoważyć hormony, a z powodu nadmiaru estrogenów środowiskowych, większość hormonów jest nieco poza zasięgiem. Maka stymuluje i odżywia podwzgórze i przysadki przysadki przysadki będące "gruczołami głównymi" ciała. Gruczoły te regulują pracę innych gruczołów, dzięki czemu w równowadze mogą one przynieść równowagę nadnerczy, tarczycy, trzustki, gruczołów jajnikowych i jąder.

Maca korzeń okazał się korzystny dla wszystkich rodzajów problemów hormonalnych, takich jak PMS, menopauza i błyski na gorąco. Jest również czynnikiem wspomagającym płodność i jest najbardziej znany z poprawy funkcji libido i seksualnych, zwłaszcza u mężczyzn. Z tego powodu, zarobił przydomek "natura's Viagra.

Osobiście widziałem wiele przypadków par dodających Macę do swojego codziennego pułku i łatwo poczętych, nawet po zmaganiu się z bezpłodnością. (Uwaga: Nie należy go spożywać podczas ciąży).

Oto więcej informacji na temat sposobów wykorzystania Maca do promowania płodności, a ta post mówi o jej roli w równoważeniu hormonów.

Maka jest warzywem korzeniowym w rodzinie Radyków, dlatego można ją bezpiecznie przyjmować w małych ilościach dziennie. Jest on dostępny w postaci proszku (najdroższa opcja) lub w kapsułkach (nieco droższa).

Proszek można mieszać w gładką lub kawę, albo kapsułki można łatwo połknąć.

Czy kiedykolwiek wziąłeś kiedyś Macę? Czy zauważyłeś różnicę? Udostępnij poniżej!

Maca Powder

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Profil makra ziołowy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*